The Fools!

Frum dla Głupców


#1 2008-01-03 22:23:19

virus

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 32
Punktów :   

Dowcipy

Pomyślałem, że przyda się wątek z którego można się pośmiać i może zaczerpnąć inspiracje:)

Jadą w pociągu psycholog i nowy ruski. Nudno się zrobiło ruskiemu, więc zagaduje psychologa:
- Słuchaj, zabawimy się. Będziesz zgadywać moje myśli. Za każdą odgadniętą dam ci sto dolców.
Psycholog trochę wystraszony:
- No, wiesz, nie jestem wróżką i nie umiem czytać w ludzkich myślach
- E tam..
- Ok, wiec wracasz zapewne z długiego wypoczynku.. do domu jedziesz?
- Zgadza się, masz tu sto dolców
- Miałeś tam pewnie jakąś dupę.. do żony w sumie to byś nie chciał wracać?
- Zuch! Masz tu jeszcze sto!
- I pewnie byś ją zatłukł zaraz po przyjeździe?
- No, stary, wymiatasz! Masz tu 1000 dolców!!!
- A co tak dużo?
- A bo to już nie jest myśl, to jest kurna IDEA!!!


Wowa tłumaczy ojcu, dlaczego dostał dwóję z matematyki.
- Zapytał mnie, ile jest dwa razy trzy, powiedziałem, że sześć. No to on mnie zapytał, ile jest trzy razy dwa...
- A to nie jeden ch..?!
- Tak mu i powiedziałem...


Sobota wieczór. Facet siedzi przed telewizorem z kuponem lotto w ręku. Ogląda losowanie. Pierwsza liczba zgadza się..., podobnie druga..., trzecia..., czwarta też się zgadza, piąta też..., przed szóstą facet zaciska zęby patrzy i... jest trafił szóstkę! Szczęśliwy krzyczy do żony:
- Zośka pakuj się!!!
Żona ucieszona pyta:
- Jezus! Józek, gdzie jedziemy Hawaje, Paryż?!
Józek:
- Nie gadaj tylko się pakuj!!
Zośka:
- Rany! Józek jaka jestem szczęśliwa ale powiedz gdzie jedziemy??!!
Józek:
- Pakuj się!!! i wypier.....!!!

Do znakomitego lekarza specjalisty przychodzą rodzice pewnego młodego człowieka i biadolą:
- Panie doktorze, nie możemy odciągnąć syna od komputera.
- No cóż - wyrokuje lekarz - trzeba będzie go leczyć.
- Ale czym?!
- Normalnie! Dziewczętami, papierosami, piwem...


TawernaPodKucykiem

Offline

 

#2 2008-01-03 22:29:08

Harry

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 16
Punktów :   

Re: Dowcipy

hehe te twoje dobre a ja znam taki krótki : przychodzi kogut do łazienki a tam zakręcone kurki


Konoha Gakure twój GD od złodziei

Offline

 

#3 2008-01-06 11:08:58

Tharball

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 63
Punktów :   

Re: Dowcipy

student poszedł zdawać ustny egzamin. Zdaje, zdaje, męczy się męczy, ale coś mu nie wychodzi. Profesor coraz bardziej wnerwiony widzi, że student nie kumaty i chce go oblać. Ale student nie daje za wygraną i prosi o drugą szansę. Na co profesor odpowiada:- No dobra. Jeśli odpowie pan na jedno moje pytanie, to zaliczę panu egzamin. Proszę mi powiedzieć: Kto to jest STUDENT? Po czym student z <cheese>em na twarzy odpowiada: No więc STUDENT to młoda osoba, która dąży do zdobycia wiedzy itp.itd. Na co profesor tak patrzy i mówi: - Otóż nie. STUDENT to takie małe gówno co pływa po wielkim szambie i z trudnością próbuje dopłynąć do wyspy zwanej MAGISTER. Student wkurzony nie wie co powiedzieć. Profesor chce wpisać mu pałę, na co student się odzywa: - to niech mipan profesor powie : - kto to jest PROFESOR? Profesor <cheese>nął się i zaczął mówić, że to starsza osoba bardzo inteligentna itd. itp. Student popatrzył i powiedział: - Otóż nie. PROFESOR to było kiedyś takie małe gówno pływające po wielkim szambie, które z trudem dopłynęło do wyspy MAGISTER, posiedziało tam trochę, znudziło mu się, następnie z trudem dopłynęło do wyspy zwanej PROFESOR i teraz siedzi tam i robi wielkie fale, żeby te inne gówna nie dopłynęły do swoich wysp!

Offline

 

#4 2008-01-07 22:22:49

Dombi

Świerzak

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dowcipy

Do szkoły jasia ma przyjechać pani wizytator, jako że Jasiu to znany rozrabiaka, Pani postanawia posadzic go w ostatniej ławce, żeby sie czasami nie odezwal, ale dla bezpieczeństwa powiedziała to dwóch uczennic, że gdyby czasami jasiu powiedział coś złego, mają natychmiast poinformować o tym wychowawczyni. nadszedł sądny dzień. Pani wypytuje sie dzieci o różne rzeczy, w pewnym momencie wysuwa pytanie:
-Powiedzcie mi dzieci, co takiego nowego i ciekawego dzieje sie teraz we wsi? Może ten cichy chłopak z ostatniej ławki..
-Jasiu wstaje i mowi "no ta tak kurwa, z takich ciekawych rzeczy, to za szkolą to chuja burdel budują"
w tym samym czasie uczennice wstają z ławki aby poinformować nauczycielkę o zachowaniu jasia, na to on krzyknął:
- a wy kurwy gdzie?! dopiero fundamenty leją!

taki wyrwany z pamieci...

Ostatnio edytowany przez Dombi (2008-01-07 22:23:38)


Valinor

Offline

 

#5 2008-01-08 14:48:00

virus

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dowcipy

Jakie są trzy największe kłamstwa studenta?
- Od jutra nie piję;
- Od jutra się uczę;
- Dziękuję, nie jestem głodny...

Młody człowiek zgłasza się pierwszego dnia w pracy w supermarkecie. Manager obdarza go uśmiechem, daje mu miotłę i mówi:
- Twoim pierwszym zadaniem będzie pozamiatanie sklepu.
- Ale ja jestem absolwentem uniwersytetu - odpowiada z oburzeniem młody człowiek.
- O, przepraszam, nie wiedziałem - mówi manager - Zaraz, daj mi tę miotłę, pokażę ci, jak to się robi.

Studenci wybrali się na egzamin. Czekają pod drzwiami sali, nudziło im się więc zaczęli się bawić indeksami - czyj indeks zatrzyma się bliżej ściany. Tylko że jednemu to nie wyszło zbyt dobrze, bo zamiast w ścianę trafił indeksem pod drzwi, i do sali w której siedział egzaminator. Przeraził się okrutnie, ale za chwilę indeks wyleciał z powrotem. Otwiera, patrzy, a tu ocena z egzaminu: 4.0 Ucieszył się, no więc koledzy postanowili wrzucać dalej. Kolejny dostał 3.5, następny 3.0. W tym momencie zaczęli się zastanawiać... Kolejna ocena wydawała się dosyć jednoznaczna (2.5 nie wchodziło w grę). Wreszcie jeden postanowił zaryzykować. Wrzuca indeks... Czeka... Nagle otwierają się drzwi, staje w nich egzaminator:
- Piątka za odwagę!


TawernaPodKucykiem

Offline

 

#6 2008-01-15 18:51:23

virus

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dowcipy

Widzę, że Wy nie lubicie się śmiać


TawernaPodKucykiem

Offline

 

#7 2008-01-17 16:21:27

Dombi

Świerzak

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 7
Punktów :   

Re: Dowcipy

Żebyś virus wiedział, że nie lubią


Valinor

Offline

 

#8 2008-01-17 18:21:28

icron

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-04
Posty: 23
Punktów :   

Re: Dowcipy

Ja lubię się śmiać !!!!

Tylko trzeba mieć z czego

Offline

 

#9 2008-01-17 20:43:26

Tharball

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 63
Punktów :   

Re: Dowcipy

to ja mam dobry:

przechodził facet koło gąbki i wsiąkł

przechodziła baba koło koparki i dała się nabrać

dobre, prawda

Offline

 

#10 2008-01-17 22:11:57

virus

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dowcipy

icron...Ty masz bardzo wyrafinowane poczucie humoru.No wiesz, my proste ludki śmiejemy się ze wszystkiego.


TawernaPodKucykiem

Offline

 

#11 2008-01-17 23:45:54

Tharball

Administrator

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 63
Punktów :   

Re: Dowcipy

Virus jak będziesz w jego wieku, to też już mało będzie Cię cieszyć. w końcu wisi nad taki perspektywa rychłego zejścia, więc z czego tu się cieszyć

Offline

 

#12 2008-01-18 13:48:30

virus

Powolny klikacz

Zarejestrowany: 2008-01-03
Posty: 32
Punktów :   

Re: Dowcipy

Właśnie trzeba wykorzystywac ostatki życia.A Ty nam go nie za szybko wysyłasz na tamten świat?


TawernaPodKucykiem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.predorio.pun.pl www.server123.pun.pl www.kmb.pun.pl www.speedwayadam.pun.pl www.swiatpostow.pun.pl